Typowe schorzenia

Lekarzem od typowych powszednich schorzeń jest internista Warszawa, specjalista od chorób wewnętrznych. Ale od chorób wyłącznie kobiecych jest ginekolog, i ten zaangażowany jest między innymi w profilaktykę chorób piersi.

Wykryte zmiany mogą mieć charakter łagodny, nie wymagający pilnej interwencji, i zmiany złośliwe, skłonne do przerzutów. Zaklasyfikowanie do jednej z tych grup umożliwia biopsja gruboigłowa mammotomiczna, połączona z rzetelnym badaniem histopatologicznym.

Jest to metoda nowoczesna i od wielu już lat z powodzeniem stosowana. Wykorzystująca nowoczesne rozwiązania technologiczne nie stanowi dla pacjentki większej uciążliwości. Biopsja mammotomiczna Lublin ma dużą efektywność przy zaangażowaniu metody obrazowej, aby zapewnić dokładne pobranie materiału z chorej tkanki.

Dodatkowo biopsja mammotomiczna Kraków umożliwia bezoperacyjne usunięcie niewielkich guzków z piersi, w całości, co nie stanowi problemu dla pacjentki. Choć w wielu przypadkach guz piersi Białystok usuwany jest chirurgicznie, pozostawiając czasem wyraźne blizny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *